2021. április 8., csütörtök

U12: Újra a Farmos női gárdája volt a vendégünk

Az elmúlt időszakban már a negyedik gyakorlómérkőzésünket játszhattuk le, a Tápiószentmárton és a Gyömrő után kétszer is a Farmos felnőtt női csapata látogatott hozzánk, hogy egy 3/4-ed pályás találkozón összecsaphassunk.

A találkozó 4x25 perces volt, mely mindvégig azt a célt szolgálta, hogy a mérkőzéstapasztalat, a játék szeretete felerősödjön gyermekeinkben. A mérkőzés erőben nem bírtuk rosszul, többet volt nálunk a labda, igyekeztünk a mélység mellett szélességben is gondolkozni, de ez még nem ment a legprecízebben. Tetszetős labdakihozatalaink voltak, ám sokszor feleslegesen elveszített labda, ki nem kényszerített hiba is jellemzett bennünket a hátsó harmadban. A támadójátékunk akadozott, hiába kerültünk sokszor gólhelyzetbe, a jónál is jobbat akartunk, így ezúttal hadilábon álltunk a gólszerzéssel. Ellenfelünk tudatosan, és szépen szövögette támadásait, amiből szép arányban a kapunkba is talált. Mindent összefoglalva újfent egy rendkívül hasznos találkozón vagyunk túl, mely során szép lépéseket tettünk meg a fejlődés útján.

Köszönjük a Farmos csapatának, hogy újfent vendégeink voltak! Remélhetőleg májusban, már mi is tudunk utazni!